معرفی شرکت تولید کنندگان صنایع غذایی مرجع صنایع غذایی و کشاورزی ایران on . بانک اطلاعات تولید کنندگان 5.0
به این شرکت امتیاز بدهید :
امتیاز مصرف کنندگان به این شرکت :

غذاپیشه
معرفی شرکت غذاپیشه             اطلاعات این شرکت به روز رسانی نشده و معتبر نمی باشد.
نام شرکت: غذاپیشه
نام تجاری (برند) اصلی: غذاپیشه
نوع شرکت: سهامی خاص
تاریخ تاسیس: 10/9/1394
نام مالک یا سهامداران: مهردادبابائی بدیهی
نام و نام خانوادگی مدیر عامل: مهردادبابایی بدیهی
عنوان محصولات: لبنیات ،انواع سس ها، غذاهای نیمه اماده ، رب گوجه فرنگی ، کنسروهای غیرگوشتی ، انواع مربا ، کمپوت ها ، ماکارونی وپاستا، حبوبات بسته بندی
زمینه فعالیت: سسهای سرد و گرم
فرآورده های لبنی ( لبنیات )
کنسرو گوشتی و غیر گوشتی
1395/06/15 1400/08/05
غذاپیشه
3
رتبه ترکیبی : 3 / 17

2021 - 1400 غذاپیشه

تاریخچه غذاپیشه
کارخانجات غذاپیشه با عنایات حق تعالی و حمایت های مسئولین وزارت صنایع و معادن در ظل توجهات حضرت وليعصر ( عج) با تلاشهای بی وقفه مهردادبابائی بدیهی مالك و بنیان گذار كمپانی غذاپیشه در سال 2015 میلادی ثبت وراه اندازی گردید،فعالیت اصلی این کمپانی تولید طیف گسترده ای از محصولات غذایی وصادرات آن به اقصی نقاط جهان میباشد.
كمپانی غذاپیشه ، فندانسیون فكری خود را از سال 1989 میلادی پایه گذاری نموده و همواره بعد از آن به تحقیق و تفحّص در شركت های صنایع غذایی معتبر ،داخلی و بین المللی پرداخته و توان اطلاعاتی و علمی خود را ارتقا داده است ، كه این موضوع ، موجب گردیده تا كمپانی غذاپیشه در تولیدات خود شركتی موفق و دارای چارت های منحصر بفرد كاری خود باشد و محصولاتی غیر قابل رقابت به بازار ارائه نماید.
كمپانی غذاپیشه همیشه بدنبال این بوده كه محصولی كه به بازار ارائه میكند، دارای ویژه گی های شایسته ای باشد كه بدون تبلیغات و رنگ و لعاب دادن به آن محصول مورد توجه ، و علاقه ملیت های مختلف جهان بویژه مردم كشور عزیزمان قرارگیرد.
امروزه غذاپیشه نه تنها یك برند ملی بوده، كه در ذیل پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران در خدمت هم میهنان عزیز میباشد، بلكه پرچمدار صادرات محصولات غذایی مورد تائید انجمن های UDR اروپا میباشد، كه با قدرت میتوان گفت ، یكی از معتبر ترین تولید كنندگان غذاهای ارگانیك و سبز فراایمن شده و صادرات آن به كشورهای اروپایی و همجوار میباشد.
همچنین آرزوی قلبی بنیان گذار كارخانجات غذاپیشه بوده، تا با افزایش کارخانه های خود در اقصی نقاط کشور وافزایش نیروی انسانی خود ، ویا، با برون سپاری برخی محصولات مورد نیاز خود چراغ برخی از بنگاه های تولیدی محصولات غذایی را روشن نگاه دارد ، و همواره در تحقیق و دست آورد راهكارهای است تا در اشتغال زایی کشور و حمایت از تولید كنندگان داخلی نقشی هرچند كوچك اما خیر خواهانه ایفا نموده ودر حوزه تولید ملی سهیم باشد.

محصولات غذاپیشه
لیست محصولات: لبنیات ،انواع سس ها، غذاهای نیمه اماده ، رب گوجه فرنگی ، کنسروهای غیرگوشتی ، انواع مربا ، کمپوت ها ، ماکارونی وپاستا، حبوبات بسته بندی

شرح محصولات:

محصولات برون سپاری شده:
گالری محصولات تولیدی
ردیف نام محصول نام تجاری نوع بسته بندی وزن خالص
1 سس خردل کانادایی غذاپیشه >تکنفره 20 گرم
2 سس فرانسوی غذاپیشه >تکنفره 20 گرم
3 سس مایونز غذاپیشه >تکنفره 20 گرم
4 سس گوجه فرنگی ( کچاپ) غذاپیشه >تکنفره 20 گرم
5 سس مایونز پرچرب غذاپیشه >سطل 8 کیلویی
6 سس گوجه فرنگی (کچاپ) غذا پیشه >سطل 8کیلویی
7 سس خردل غذاپیشه >سطل 8 کیلویی
اطلاعات این شرکت به روز رسانی نشده و معتبر نمی باشد.
اطلاعات تماس کارخانه
استان محل کارخانه: قزوین
شهر محل کارخانه: قزوین
نشانی کامل کارخانه: قزوین، شهرصنعتی البرز
شهرک صنعتی محل استقرار: شهر صنعتی البرز
تلفن همراه مدیر عامل: محفوظ
تلفن ثابت کارخانه: نمایش شماره تماس
فکس کارخانه:
کد پستی کارخانه:
ایمیل شرکت: نمایش ایمیل
اطلاعات تماس دفتر مرکزی
استان محل دفتر: تهران
شهر محل دفتر: تهران
نشانی کامل دفتر: تهران، شریعتی، ابتدای صمد زاده، شماره 128
کد پستی دفتر: 1894734451
سامانه پیام کوتاه:
تلفن ثابت دفتر: نمایش شماره تماس
فکس دفتر: 02155940411
اینستاگرام:
تلگرام:
واتس آپ:
لینکدین:
سایت اینترنتی: نمایش وب سایت

1395/06/15 سسهای سرد و گرم
فرآورده های لبنی ( لبنیات )
کنسرو گوشتی و غیر گوشتی
گواهینامه ها و تقدیرنامه ها
ردیف نام سند مرجع صادر کننده شرح سند تاریخ اخذ
از طرف شرکت تکمیل نگردیده است.
تصاویر مجموعه
توضیحات بیشتر درباره غذاپیشه
بیوگرافی کمپانی:
معنای کلمه غذاپیشه در فرهنگ زبان پارسی مخفف فردی است که گذشته و آینده او با غذا یا تولید غذا در ارتباط بوده است.

از این رو مهندسی شده ترین نام که هم دور از اغراق و ادعا باشد و از جهتی به فعالیت شرکت نیز مرتبط باشد،نام غذاپیشه میباشد.
ازطرفی دیگر رعایت استانداردهای برند سازی در اصول و‌ پایه گذاری این نام تجاری،خود جای تامل و تفکر دارد،چرا که نام غذاپیشه، شعارشرکت و همچنین طراحی لوگو وزمینه فعالیت این برند مشابه حلقه‌های زنجیر دست به دست هم میدهند تا شما شاهد یک هارمونی وهمخوانی زیبا در برند غذاپیشه باشید.

طراحی خارق العاده برند غذاپیشه، خود گواه بر این مطلب است که تا چه اندازه غذاپیشه در اجرای کارهای خود از دقت و توجه بهره میگیرد،همچنین لوگوی غذاپیشه مشخص کننده هویت و سبک کاری غذاپیشه میباشد، بر این حسب که نوارهای سبز وطلایی و همچنین سمبل گندم حک شده در قسمت تحتانی لوگو نشانه بهره‌گیری از طبیعت و مزرعه است و بدیهی میباشد که رنگ های فوق در جهان سمبل غذا شناخته شده اند،همچنین رنگ سفید غالب در مرکز آن نمایانگر، فعالیت روشن واستراتژیکی این برند میباشد،چرا که سفید رنگ اطمینان و مهارت فکر است.
استراتژی کاری کمپانی غذاپیشه بر خلاف بسیاری از شرکت های غذایی، تسخیر بازارو فروش بالا نیست بلکه هدف غذاپیشه این است که بازار و طرف داران واقعی خود را شناخته و در خدمت آنان باشد .
غذاپیشه بر پایه اطمینان ساختمان غذایی خود را می‌سازد و با صرف هزینه های هنگفت محصولات تولیدی خود را به نحوی مدیریت وبسته بندی مینماید تا مصرف کنندگان محصولات غذا پیشه با اطمینان خاطر از محصولات این کمپانی استفاده نمایند .امنیت و چارت بهداشتی این کمپانی در نوع خود مثال زدنی است و همین موضوع سبب گردیده کمپانی غذاپیشه به مطمئن‌ترین کمپانی صنایع غذایی ایران تبدیل گردد.
ویژگیهایی که این برند از خود به نمایش می‌گذارد،بسته بندی های جذاب و جهانی، کیفیتی غیر قابل رقابت،امنیت بسیار بالای غذاهای تولید شده ، مشتری مداری به معنی واقعی کلمه و نفوذ بسیار بالا در پخش و تبلیغات می‌باشد.Skip Navigation Linksصفحه اول > بانک اطلاعات تولید کنندگان محصولات غذایی > صفحه اختصاصی