معرفی شرکت تولید کنندگان صنایع غذایی مرجع صنایع غذایی و کشاورزی ایران on . بانک اطلاعات تولید کنندگان 5.0
به این شرکت امتیاز بدهید :
امتیاز مصرف کنندگان به این شرکت :

بال تک آذر
معرفی شرکت بال تک آذر            
نام شرکت: بال تک آذر
نام تجاری (برند) اصلی: باخیش
نوع شرکت: سهامی خاص
تاریخ تاسیس: 1370
نام مالک یا سهامداران: غلامحسین ، عبدالحسین و محمد حسین برزگرزاده
نام و نام خانوادگی مدیر عامل: عبدالحسین برزگرزاده
عنوان محصولات: کیک و کلوچه ، پشمک ،نوقا، راحت الحلقوم
زمینه فعالیت: شیرینی و شکلات
بیسکویت ، کیک و کلوچه
1393/02/29 1399/08/11
بال تک آذر
2
رتبه ترکیبی : 2 / 18

2021 - 1400 بال تک آذر

تاریخچه بال تک آذر
شرکت بال تک آذر در سال 1370 با مشارکت سهامداران خود با عنوان حقوقی شرکت سهامی خاص تاسیس و طی شماره 100 در اداره مالکیت صنعتی کشور به ثبت رسیده است.

این شرکت ابتدا تولیدکننده سوغاتیهای تبریز بوده ، محصولات اصلی آن پشمک ، نوقا ، ریس ، راحتی و باسلوق و کانفت بوده و بعلت اینکه تمام سوغاتیهای تبریز را سالها و یکجا تولید و عرضه کرده است در بازارهای هدف خود که مراکز توریستی ، زیارتی و گردشگری کشور می باشد بعنوان مرکز سوغات تبریز شناخته شده است. و سالها محصولات باخیش معادل سوغات تبریز بوده و هست. و این شرکت علاوه بر فعالیتهای اصلی خود مدتی محصولی بنام نوقا بستنی را به صورت کاملا انحصاری تولید و عرضه کرده است و همچنین اولین شرکت سوغاتی تبریز بوده که پشمک شکلاتی با طرح و شکل کاملا متمایز طراحی و تولید و عرضه کرده است. و همچنین در راستای گسترش شرکت از دهه دوم فعالیت خود خطوط تولید انواع کیک ، کلوچه با کیفیتی متمایز آغاز کرده است.و همچنین خط تولید بیسکویت پفک و چیپس را نیز در دست طراحی و ساختمان دارد.
محصولات بال تک آذر
لیست محصولات: کیک: - کیک کنجدی باخیش -کیک کشمشی باخیش - کیک مغزدار کاکائویی باخیش -کیک مغزدار کنجدی باخیش -کیک مغزدار مارمالاد باخیش -کیک مغزدار کشمشی باخیش - کیک دو رنگ ساده و مغزدارباخیش -کیک توپی مغزدار(تک رنگ و دو رنگ) کلوچه: - کلوچه سنتی گردویی و نارگیلی باخیش - کلوچه مغزدار گردویی و نارگیلی باخیش - کلوچه سنتی مغزدارگردویی نارگیلی باخیش پشمک: - پشمک پاکتی کاکائو و وانیل و زعفرانی باخیش - پشمک پاکتی مجلسی باخیش -پشمک لیوانی کاکائو و وانیل و زعفران باخیش - پشمک لقمه ای با طعم های وانیلی ، کاکائویی ، زعفرانی کادویی باخیش - پشمک لقمه ای با روکش شکلاتی باخیش -پشمک شکلاتی فله با روکش شکلات و میوه باخیش -پشمک شکلاتی استوانه باخیش نوقا: - نوقای آجیلی چند مغز - نوقای مخصوص گردویی - نوقای پسته ای باخیش -نوقای دو رنگ و سه رنگ گردویی و پسته ای باخیش راحت الحلقوم: - راحت الحلقوم فله آردی نارگیلی - راحت الحلقوم جعبه ای پرچمی - راحت الحلقوم جعبه ای رولتی - راحت الحلقوم جعبه ای پرچمی رولتی باسلوق: -باسلوق نارگیلی باخیش

شرح محصولات:

محصولات برون سپاری شده:
تصاویر محصولات:
اطلاعات تماس کارخانه
استان محل کارخانه: آذربایجان شرقی
شهر محل کارخانه: تبریز
نشانی کامل کارخانه:  کیلومتر 35 جاده آذرشهر ، شهرک صنعتی شهید سلیمی ، 20 متری پنجم
شهرک صنعتی محل استقرار: شهرک صنعتی شهید سلیمی
تلفن همراه مدیر عامل: محفوظ
تلفن ثابت کارخانه: نمایش شماره تماس
فکس کارخانه: 04134329042
کد پستی کارخانه:
ایمیل شرکت: نمایش ایمیل
اطلاعات تماس دفتر مرکزی
استان محل دفتر: آذربایجان شرقی
شهر محل دفتر: تبریز
نشانی کامل دفتر: چایکنار، روبروی شهرداری منطقه یک ، برج مشاوران
کد پستی دفتر:
سامانه پیام کوتاه:
تلفن ثابت دفتر: نمایش شماره تماس
فکس دفتر:
اینستاگرام:
تلگرام:
واتس آپ:
لینکدین:
سایت اینترنتی: نمایش وب سایت

1393/02/29 شیرینی و شکلات
بیسکویت ، کیک و کلوچه
گواهینامه ها و تقدیرنامه ها
ردیف نام سند مرجع صادر کننده شرح سند تاریخ اخذ
1 پروانه تاسیس کارخانه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تبریز
2 پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری سازمان ملی استاندارد ایران 1392
3 پروانه بهره برداری وزارت صنایع و معادن 1386
تصاویر مجموعه
از طرف شرکت تکمیل نگردیده است.
توضیحات بیشتر درباره بال تک آذر
این شرکت بوسیله یک هیئت مدیره که از سوی مجمع عمومی سهامداران و برای مدت دو سال انتخاب می شوند اداره می شود و همچنین در کنار هیئت مدیره بازرسان اصلی شرکت که آنان نیز از سوی مجمع عمومی انتخاب می شوند حضور دارند و علاوه بر کارخانه و دفتر اصلی و مرکزی شرکت دارای نمایندگی هایی در کلان شهرهای کشور مثل : تهران ، مشهد ، اصفهان ، شیراز ، کرمان ، قم ، اهواز ، …. می باشد و علاوه بر نمایندگیهای اصلی در شهرهای مختلف کشور نظیر آبادان ، آمل ، رشت ، گرگان ، کرج ، اردبیل ، ارومیه ، سقز ، سنندج ، کرمانشاه ، میمه ، شهرضا ، زنجان و … دارای دفاتر نمایندگی می باشد. این شرکت در نظر دارد خود را به سطح شرکت های بزرگ صنایع غذایی در کشور و خاورمیانه برساند و برنامه هایی برای صدور محصولات خود به کشورهای خاورمیانه و آسیای میانه و … را دارد.

برند و اسم تجارتی محصولات این شرکت باخیش است که در زبان آذری به معنای آینده نگری است.Skip Navigation Linksصفحه اول > بانک اطلاعات تولید کنندگان محصولات غذایی > صفحه اختصاصی