معرفی شرکت تولید کنندگان صنایع غذایی مرجع صنایع غذایی و کشاورزی ایران on . بانک اطلاعات تولید کنندگان 5.0
به این شرکت امتیاز بدهید :
امتیاز مصرف کنندگان به این شرکت :

نان رضوی
معرفی شرکت نان رضوی            
نام شرکت: نان رضوی
نام تجاری (برند) اصلی: رضوی
نوع شرکت: سهامی خاص
تاریخ تاسیس: 1351
نام مالک یا سهامداران: آستان قدس رضوی
نام و نام خانوادگی مدیر عامل: محمد صادق مروارید
عنوان محصولات: اشترودل غذایی و شیرین ، کیک اسفنجی ، کلوچه ، دونات ، بیسکویت ، انواع شیرینی ، انواع نان ، ویفر ، کیک روغنی
زمینه فعالیت: بیسکویت ، کیک و کلوچه
غذاهای آماده یا نیمه آماده غیر کنسروی
شیرینی و شکلات
1390/05/19 1399/08/18
نان رضوی
2
رتبه ترکیبی : 2 / 10

2022 - 1401 نان رضوی

تاریخچه نان رضوی
در زمانهای دور حدود سال 1346 یک نانوایی در گوشه ای از بیمارستان امام رضا (ع) مسئولیت تهیه نان برای پرسنل و بیماران بیمارستان را بر عهده داشت که به عنوان یک نان مرغوب در مشهد آن زمان زبانزد خاص و عام گردیده بود و در اکثر مواقع موجودی نان آن کفاف بیمارستان و خریداران را بصورت هم زمان نمی داد لذا این موضوع متولیان آستان قدس رضوی را مجاب نمود که تهیه و تولید این نان با کیفیت را توسعه دهند لذا در سال 1351 آن را با عنوان شرکت نان قدس رضوی ثبت نموده و آن را در خیابان رازی ، در مجاورت بیمارستان فعال نمودند و در همان زمان نیز تولیدات آن بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت .
این مجموعه با کیفیت تا سال 1357 و انقلاب شکوهمند اسلامی به تولید خود ادامه می داد که در این سالها با توجه به تغییرات پیش آمده در صنعت کشور، مدتی را با حداقل ظرفیت مشغول بکار بود هرچند در این مدت هم محصولات آن کماکان با کیفیت و باب طبع مصرف کنندگان بوده است .
پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در سال 1361 تغییرات جدید در شرکت اتفاق افتاد و با حمایت تولیت وقت آستان قدس رضوی و همت مدیران و کارکنان آن و مساعدت اولیای استان و با سرمایه گذاری های قابل توجه ، پروژه های متعددی اجرا شد و در ادامه برای توسعه بیشتر این مجموعه، زمینی در ابتدای ورودی شهرمشهد را به این کار اختصاص دادند و از سال 1364 تجهیزات و ماشین آلات تولید نیز به این منطقه منتقل گردید .
در ادامه از سال 1371 به بعد با طرحهای توسعه ای این شرکت به سرعت در بین شرکتهای تولیدی صنایع غذایی بنام گردید بنحوی که در میان حدود 1000 واحد تولیدی از این دست ، موقعیت و جایگاه مناسبی را برای خود به دست آورده است و در ادامه طرحهای توسعه ای خود خط نان لایه ای مغز دار (اشترودل) را در سال 1383 خريداري و در سال 1384 با هدف نوآوری در محصولات در سطح کشور راه اندازي نموده است اين خط كاملاً اتوماتیک بوده و از تكنولوژي روز دنيا برخوردار مي باشد بنحوی که اشترودل و کراواسان از محصولات بنام و با کیفیت این خطوط می باشند.
در حال حاضر شركت نان قدس رضوي با ظرفيت اسمي ساليانه بيش از 44.100 تن محصولات متنوع و مرغوب (و بيش از يكصد و سی نوع محصول توليدي) جهت مصارف داخلي و صادرات، يكي از بزرگترين كارخانجات صنايع غذائي در زمینه«صنعت كيك، كلوچه و نان» در سطح كشور مي باشد که هم اکنون در ورودی جاده مشهد - قوچان نبش ميدان قائم ، با بیش از 14 خط توليد در كارگاه هاي رضوي، دونات ، اشترودل و نان مشغول فعالیت مي باشدكه این خطوط شامل خطوط اسفنجي، خطوط روغني، خط كلوچه، خط مارش مالو، خط بيسكوئيت مستقردر كارگاه رضوي، خط نان صنعتی و اشترودل مستقر در كارگاه اشترودل و دونات کاملا اتومات در کارگاه دونات و در نهايت خطوط نان، ويفر و قنادي نيز در كارگاه نان می باشند . در ادامه راه برای توسعه و بالندگی بیشتر این مجموعه گسترش جغرافیایی نیز در دستور کار قرار گرفته است .
با توجه به اینکه این حجم از تولیدات و تنوع محصولات باید به نحو مطلوب و بر اساس شرایط کیفی آنها به سرعت به دست مشتریان برسد لذا این شرکت سیستم فروش و توزیع خود را براساس نمایندگان عمده در مراکز استانها ، مراکز توزیع در شهرستان ها ، فروشگاه های عرضه مستقیم و توزیع مویرگی سازماندهی نموده است که برای حمایت بیشتر از مصرف کنندگان نهایی ، حدود 100 کیوسک عرضه مستقیم محصولات نیز در نظر گرفته شده است که مجموع این فعالیت ها ، دسترسی آسان ، سریع و به موقع مشتریان به محصولات متنوع نان قدس رضوی را میسر نموده است.

محصولات نان رضوی
لیست محصولات: انواع اشترودل غذایی و شیرین، انواع کیک اسفنجی، انواع شیرینی خشک و تر ، کلوچه ، انواع ویفر ، انواع بیسکویت ، دونات ، انواع کیک روغنی ، انواع نان

محصولات برون سپاری شده:
اطلاعات تماس کارخانه
استان محل کارخانه: خراسان رضوی
شهر محل کارخانه: مشهد
نشانی کامل کارخانه: مشهد ، ابتدای بزرگراه آسیایی ، نبش میدان قائم ، کوچه آزادی 52
شهرک صنعتی محل استقرار:
تلفن همراه مدیر عامل: محفوظ
تلفن ثابت کارخانه: نمایش شماره تماس
فکس کارخانه: 05136658000
05136658001
کد پستی کارخانه: 9189966631
ایمیل شرکت: نمایش ایمیل
اطلاعات تماس دفتر مرکزی
استان محل دفتر: خراسان رضوی
شهر محل دفتر: مشهد
نشانی کامل دفتر: مشهد ، ابتدای بزرگراه آسیایی ، نبش میدان قائم ، کوچه آزادی 52
کد پستی دفتر: 9189966631
سامانه پیام کوتاه: 3000420
تلفن ثابت دفتر: نمایش شماره تماس
فکس دفتر: 05136658000
اینستاگرام:
تلگرام:
واتس آپ:
لینکدین:
سایت اینترنتی: نمایش وب سایت

توضیحات بیشتر درباره نان رضوی
یکی از مهمترین اصول این شرکت از زمان نانوایی بیمارستان امام رضا (ع) تا کنون اهمیت به کیفیت و مشتری مداری بوده است بنحوی که دریافت انواع گواهینامه و جوایز تولید کننده برتر در زمینه استاندارد ، حمایت از مصرف کننده ، اداره غذا و دارو و . . . موید این موضوع می باشد .

در تمامی این سالها و در چارچوب اهداف عالیه آستان قدس رضوی ، رسالت مجموعه اهمیت به مسئولیتهای اجتماعی و تولید محصولات سلامت محور بوده است که سرمایه گذاری در سالهای پیش از انقلاب برای ایجاد تولیدات داخلی و گسترش آن بعد از انقلاب در جهت ارتقای تولیدات داخلی و اشتغال زایی و در ادامه حضور پررنگ در مراسم و افتخارات آستان قدس رضوی را از مهمترین این موارد می توان بر شمرد و هم اکنون نیز با حمایت از صنایع داخلی و تولید اکثر ماشین آلات و تجهیزات خود توسط پرسنل فنی شرکت و تامین کنندگان در داخل کشور ، راه پر افتخار حمایت از مسئولیتهای اجتماعی را دنبال می کند.
1390/05/19 بیسکویت ، کیک و کلوچه
غذاهای آماده یا نیمه آماده غیر کنسروی
شیرینی و شکلاتSkip Navigation Linksصفحه اول > بانک اطلاعات تولید کنندگان محصولات غذایی > صفحه اختصاصی