معرفی شرکت صنایع آلومینیوم نوین آذربایجان (آناپک)
نام شرکت: صنایع آلومینیوم نوین آذربایجان (آناپک)
نام تجاری (برند) اصلی: آناپک
نوع فعالیت: تولیدکننده
تاریخ تاسیس: 1389
نام مالک یا سهامداران:
نام و نام خانوادگی مدیر عامل: دکتر علی افزونی
عنوان محصولات یا خدمات: لفاف پاکت تتراپک ، درب پلاستیکی ( ری کپ )
زمینه فعالیت: ملزومات ترکیبی
ملزومات پلیمری (پلاستیکی)
1390/10/03 1400/02/21
صنایع آلومینیوم نوین آذربایجان (آناپک)
4
4 / 19

2022 - 1401 صنایع آلومینیوم نوین آذربایجان (آناپک)

تاریخچه صنایع آلومینیوم نوین آذربایجان (آناپک)
شرکت صنایع آلومنیوم نوین آذربایجان ( آناپک ) در زمینی به مساحت 40 هزار متر مربع واقع در شهرک صنعتی سرمایه گذاری خارجی تبریز و با سرمایه گذاری بالغ بر 700 میلیارد ریال از ابتدای سال 1389 پس از حدود 2 سال مراحل تست و تائید نهائی کارخانجات پرکن شیر و آبمیوه کشور را پشت سر گذاشته و به بهره برداری رسیده و در حال تولید انواع بسته بندی های اسپتیک مطابق استانداردهای جهانی میباشد . شرکت آناپک به عنوان تامین کننده کل سیستم شامل رولهای اسپتیک,ماشین آلات بسته بندی و قطعات یدکی خط تولید با ظرفیت بالغ بر چهار میلیارد پاکت در سال آمادگی تامین کل مواد اولیه ماشین آلات پرکن شیر,آبمیوه و لبنیات کشور و قسمت عمده ای از مواد اولیه کشورهای همسایه را دارد . از آنجا که تولید لفاف های چند لایه اسپتیک ارتباط مستقیمی با سلامت جامعه داشته و قیمت تمام شده پائین,موجب خواهد گردید عموم مردم استطاعت خرید و استفاده از این محصول را داشته باشند . این شرکت تمامی تلاش خود را در جهت ارائه محصولی با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت نموده است . تولید این محصول در ایران پس از حدود 50 سال واردات آن,مسلما موجب غرور هر ایرانی بوده و حمایت مدیران و مسئولین این مرز و بوم را میطلبد . استقلال کشور در زمینه محصولی که جنبه استراتژیک دارد حاصل تلاش شبانه روزی کادر فنی و سهامداران این شرکت بوده است . واحد تحقیق و توسعه این شرکت همواره تمامی تلاش خود را در جهت پیشرفت و تولید تکنولوژی های جدید در رابطه با تولید این محصول بکار خواهد گرفت .
محصولات (یا خدمات) صنایع آلومینیوم نوین آذربایجان (آناپک)
لیست محصولات: لفاف پاکت تتراپک ، درب پلاستیکی ( ری کپ )
شرح محصولات: - لفاف پاکت تتراپک : 1- پاکت اسلیم با حجم های 200 ، 1000 میلی لیتر 2- پاکت بیس با حجم 200 ، 1000میلی لیتر 3- پاکت سه گوش با حجم 200 میلی لیتر 4- پاکت سه گوش اسلیم با حجم 200 میلی لیتر - درب پلاستیکی ( ری کپ ) نوار استریپ
اطلاعات تماس کارخانه
استان محل کارخانه: آذربایجان شرقی
شهر محل کارخانه: تبریز
نشانی کامل کارخانه: کیلومتر 15 جاده ترانزیتی مرند ، خیابان آسیای 2
شهرک صنعتی محل استقرار: شهرک سرمایه گذاری خارجی
تلفن همراه مدیر عامل: محفوظ
تلفن ثابت کارخانه: 04132466074
04132466075
04132466076
فکس کارخانه: 04132466073
کد پستی کارخانه:
ایمیل شرکت: info@anapack.com
اطلاعات تماس دفتر مرکزی
استان محل دفتر:
شهر محل دفتر:
نشانی کامل دفتر:
کد پستی دفتر:
سامانه پیام کوتاه:
تلفن ثابت دفتر: 04132466479
04132466480
04132466478
فکس دفتر:
اینستاگرام:
تلگرام:
واتس آپ:
لینکدین:
سایت اینترنتی: http://www.anapack.com
توضیحات بیشتر درباره صنایع آلومینیوم نوین آذربایجان (آناپک)
شرکت صنایع آلومینیوم نوین آذربایجان ( آناپک ) پس از مطالعات دقیق تولید محصولی را در داخل کشور به منصه ظهور رسانیده که این محصول از حدود 50 سال پیش به عنوان محصول وارداتی با ارزبری بسیار بالائی وارد کشور شده است . تولید لفاف های چند لایه اسپتیک . تامین ماشین آلات پر کن و قطعات یدکی آن توسط این شرکت با بهترین کیفیت ممکن و قابل رقابت با مشابه خارجی موجبات تامین آسایش صنایع شیر و و آبمیوه و کارخانجات مواد غذائی در سطح کشور شده و استقلال را برای قسمتی از منابع کشورمان به ارمغان آورده است . این شرکت با ارائه محصولی مطابق با استانداردهای داخلی و خارجی علاوه بر تامین مواد اولیه کارخانجات داخلی در صدد رسوخ در بازارهای خارجی بخصوص کشورهای همسایه میباشد . ما توانائیهای بالقوه بسیاری جهت خلق آینده داشته و به این باور رسیده ایم که به فعل درآوردن آن مستلزم توسعه قابلیتهایمان است . در همین راستا خط جدید تولید خود را مجهز به مدرنترین و پیشرفته ترین ماشین آلات تولید لفاف های چند لایه اسپتیک نموده ایم . ما حرکت از وضعیت موجود به سمت وضعیت مطلوب با اثربخشی بالا را هدایت خواهیم کرد . سهم فرزندان این سرزمین را از آینده جهان ما معلوم میکنیم و برای این منظور به عزمی ملی نیازمندیم . تولید این محصول پس از حدود 50 سال در داخل کشور تنها با حمایت و پشتیبانی مدیران این مرز و بوم معنی داشته و توسعه خواهد یافت .
1390/10/03 ملزومات ترکیبی
ملزومات پلیمری (پلاستیکی)
Skip Navigation Linksصفحه اول > بانک اطلاعات تولید کنندگان ، وارد کنندگان و فروشندگان ملزومات بسته بندی > صفحه اختصاصی