عرضه کنسرو ماهی با حداقل ۱۵ درصد تخفیف در ایام نوروز و ماه رمضان

  • 1402/12/12
  • 155 بازدید

دبیر سندیکای صنایع کنسرو ایران گفت: با اجرای طرح «تخفیف ویژه عید تا عید» قیمت کنسرو ماهی از میلاد امام زمان تا عید فطر با حداقل ۱۵ درصد تخفیف به فروش می‌رسد.

سید محمد میررضوی دبیر سندیکای صنایع کنسرو ایران اظهار کرد: با توجه به در پیش رو بودن عید نوروز و همزمانی آن با ماه رمضان، تولیدکنندگان کنسرو ماهی در راستای حمایت از مصرف کنندگان و ایفای نقش رسالت اجتماعی خود، طرح تخفیف ویژه فروش کنسرو ماهی را در بازه زمانی میلاد امام زمان تا عید فطر، در دستور کار قرار داده‌اند.


دبیر سندیکای صنایع کنسرو ایران خاطر نشان کرد: دولت به منظور حمایت از مردم، در عرضه کالاهای اساسی مانند روغن، تخفیفاتی را اعمال کرده است، که واحدهای تولید کننده کنسرو ماهی عضو سندیکای صنایع کنسرو ایران در راستای سیاست های حمایتی دولت، محصولات خود را در مراکز عرضه مستقیم مانند میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای، دست کم با ۱۵ درصد تخفیف عرضه کنند.


میررضوی ابراز امیدواری کرد: اجرای این طرح ویژه، در آستانه سال نو، به مردم کمک کند تا پروتئین مورد نیازخود را از طریق تهیه کنسرو ماهی به عنوان یک محصول سالم و مقوی و مغذی تامین کنند.
خبرگزاری ایسنا