برگزاری سی‌امین نمایشگاه اگروفود با حضور 520 شرکت داخلی و 105 شرکت خارجی

  • 1402/03/01
  • 443 بازدید

سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی «صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته» با حضور 520 شرکت داخلی و 105 شرکت بین‌المللی از 14 کشور مختلف 29-26 خرداد، مصادف با 19-16 ژوئن در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

حسن علاوش مدیر روابط‌عمومی ستاد برگزاری نمایشگاه با اعلام این مطلب تصریح کرد: تاکنون 520 شرکت داخلی و 105 شرکت بین‌المللی از 14 کشور مختلف برای حضور در نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند که تا زمان برگزاری نمایشگاه احتمالا به این تعداد افزوده خواهد شد.


بزرگترین نمایشگاه خاورمیانه


علاوش اعلام کرد: این نمایشگاه از نظر وسعت و تنوع گروه‎های کالایی، بزرگ‌ترین نمایشگاه خاورمیانه است که در 20 سالن مجزا، به ‎علاوه فضای باز نمایشگاه برگزار خواهد شد.


شرکت‌های خارجی


مقام مسئول اذعان داشت، در این نمایشگاه 105 شرکت مختلف از 14 کشور از جمله: اتریش، ایتالیا، آلمان، دانمارک، فرانسه، هلند، روسیه، ترکیه، برزیل، امارات متحده عربی، تایلند، کره جنوبی، چین و هند در نمایشگاه حضور فعال خواهند داشت.  


وی بیان کرد: 5/2 سالن نمایشگاه برای شرکت‌های خارجی در نظر گرفته شده است که در زمینه‌های مختلف، کالاها، خدمات و دستاوردهای خود را عرضه می‌کنند.


دسته‌بندی بر اساس گروه‌های کاری و کالایی


مدیر روابط‌عمومی ستاد برگزاری سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته گفت: شرکت‌های حاضر در نمایشگاه بر اساس گروه‌های کاری و کالایی جایگزینی شده تا شرکت‌ها و بازدیدکنندگان از مزیت این کار به‌ خوبی بهره‌مند شوند.
خبرگزاری ایلنا