معرفی شرکت تولیدی و صنعتی آب بند
نام شرکت: تولیدی و صنعتی آب بند
تاریخ تاسیس: 1375
نام مالک یا مالکین:
نام و نام خانوادگی مدیر عامل: سید هاشم اندی کلایی
عنوان ماشین آلات تولیدی / وارداتی: دیگ های بخار ، آبگرم ، آبداغ ، مشعل های گازی و گازوییلی و دوگانه سوز و رادیاتورهای آلومینیومی ، منابع دوجداره ، رادیاتور ، سختی گیر ، فیلترشنی
موقعیت کارخانه: مازندران ، بابل
تلفن همراه:
متراژ زمین کارخانه: 1000متر مربع
متراژ بنای کارخانه:
1392/03/26 1401/01/28
تولیدی و صنعتی آب بند
2
2 / 11

2022 - 1401 تولیدی و صنعتی آب بند

تاریخچه تولیدی و صنعتی آب بند
شرکت تولیدی و صنعتی آب بند در سال 1370 در زمینی به مساحت 1000مترمربع واقع در بابل با تولید دیگ های فولادی کار خود را آغاز نمود و در سال 1377 تولید مشعل ها گازی و گازوئیلی را به مجموعه تولیدات خود اضافه کرده است ، در سال 1382 با تلاش و پشتکاری فراوان و با بهره گیری از متخصصین فنی و کارآمد رادیاتور آلومینیومی استاندارد در طرح تولیدات این شرکت قرار گرفت و با اتکا به تخصص جوانان ایرانی و تجارب پیشکسوتان این صنعت ، تولید این نوع محصول آغاز و روانه بازار تاسیسات گردید.
گروه صنعتی آب بند در سال 1385 در وادی ارزشمند دیگری قدم نهاد و با بهرمندی از مهندسین با تجربه اقدام به تولید دیگ های بخار و آبگرم نمود.
این محصولات دارای پلاک استاندارد بوده و در طول فرآیند تولید مورد بازرسی کارشناسان موسسه استاندارد قرار می‌گیرند. در سال 1386 تولید رادیاتور پروفیلی نیز به جرگه تولیدات شرکت اضافه گردید. در سال 1388 تولید منبع دو جداره مکمل محصولات این گروه صنعتی شده است. مناسب ترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن جهت تحویل کالا را در صدر برنامه های راهبردی خود گنجانده است و به آن توجهی خاص می‌نماید تا بتواند رضایت مشتریان را به نحو احسن تامین نماید.
هم اکنون شرکت تولیدی و صنعتی آب بند با دارا بودن تیم مهندسی و تولیدی مجرب (بیش از 410 نفر) و بهره مندی از امکانات تجهیزات پیشرفته در زمینه طراحی و ساخت انواع دیگ بخار ، رادیاتور آلومینیومی و پروفیلی ، مشعل گازی و گازوئیلی و دوگانه سوز و منبع دو جداره و قطعات اکسترودی مطابق استاندارد بین المللی اروپا (CE) و ISO 9001 – 2008 در زمینی به مساحت 45000مترمربع مشغول به فعالیت می‌باشد.
ماشین آلات تولیدی و صنعتی آب بند
لیست ماشین آلات: دیگ بخار عمودی ، دیگ بخار افقی ، دیگ آبگرم، مشعل گازی و گازوئیلی ، رادیاتور ، اکستروژن ، دی ایریتور، منبع دوجداره

اطلاعات تماس کارخانه
استان محل کارخانه: مازندران
شهر محل کارخانه: بابل
نشانی کامل کارخانه: کیلومتر یک اتوبان بابل به آمل ، کوچه آب بند
شهرک صنعتی محل استقرار:
تلفن همراه مدیر عامل: محفوظ
تلفن ثابت کارخانه: نمایش شماره تماس
فکس کارخانه: 01132277004
کد پستی کارخانه:
ایمیل شرکت: نمایش ایمیل
اطلاعات تماس دفتر مرکزی
استان محل دفتر: تـهران
شهر محل دفتر: تـهران
نشانی کامل دفتر: خیـابـان طالـقـانـی ، بعـد از چهـارراه بهـار ، کـوچـه وزیـن
کد پستی دفتر:
سامانه پیام کوتاه:
تلفن ثابت دفتر: نمایش شماره تماس
فکس دفتر: 02183036477
شماره خط ویژه: 0113551
اینستاگرام: abband.group
تلگرام:
واتس آپ:
لینکدین:
سایت اینترنتی: نمایش وب سایت
توضیحات بیشتر درباره تولیدی و صنعتی آب بند
این شرکت همواره بر این باور است که کسب گواهینامه های متعدد ، آخرین گام در چرخه تولید محصولات با کیفیت نیست و در واقع نقطه آغازین این چزخه است. آب بند با شعار اندیشه‌ی ما مشتری مداری در ارتقای کیفیت در بهبود مستمر کیفیت محصولات می‌کوشد و امیدوار است به یاری حق و تلاش بی وقفه و پایان ناپذیر کلیه مدیران و پرسنل به قله های بلند موفقیت دست یابد.
1392/03/26
Skip Navigation Linksصفحه اول > بانک اطلاعات سازندگان و وارد کنندگان ماشین آلات صنایع غذایی > صفحه اختصاصی