معرفی شرکت صنایع ماشین سازی نوین صنعت
نام شرکت: صنایع ماشین سازی نوین صنعت
تاریخ تاسیس: 1383
نام مالک یا مالکین:
نام و نام خانوادگی مدیر عامل: صالحی
عنوان ماشین آلات تولیدی / وارداتی: ماشین آلات صنعتی (صنایع غذایی)
موقعیت کارخانه: اصفهان ، اصفهان
تلفن همراه:
متراژ زمین کارخانه:
متراژ بنای کارخانه:
1392/01/11 1400/04/24
صنایع ماشین سازی نوین صنعت
3
3 / 22

2022 - 1400 صنایع ماشین سازی نوین صنعت

تاریخچه صنایع ماشین سازی نوین صنعت
مکانیزه کردن فرآیندهای صنعتی ، هدفی بود که در سال 1383 جمعی از متخصصان مختلف حوزه صنعت را گرد هم آورد تا مجموعه ای با عنوان صنایع ماشین سازی نوین صنعت را تشکیل دهند.
حوزه فعالیت بسیار وسیع بود و خلاء صنعت برای مکانیزه شدن فرآیندها وسیعتر ، به همین علت حوزه صنایع غذایی را به عنوان سرآغاز این حرکت انتخاب کردیم. در این بین با اختراع و تولید انبوه دستگاههای همچون دستگاه تمام اتوماتیک کاتر لوبیاسبز ، دستگاه تمام اتوماتیک فلافل زن ، غلاف گیر و لپه کن باقالی و. .. ، این شرکت مورد توجه دست اندرکاران حوزه صنایع غذایی و مسئولین دولتی قرار گرفت.
تمام حرکت این مجموعه بر اساس این باور انجام می شود که" مکانیزه کردن هیچ فرآیندی ، غیر ممکن نیست". بر همین اساس وقتی نیاز مشتری و خلاء بازار ، توسط تیم بازاریابی شناسایی شد ، تیم طراحی و تولید فعالیت خود را آغاز می کنند و نهایتاً محصول تولیدی ، محصولی خواهد شد که نه تنها در نهایت کیفیت ساخته شده ، بلکه نیازهای مشتریان را نیز برطرف میکند.
در این بین استفاده از تجربه های شرکت های معتبرخارجی همچون Urschel و Sormac و GEA را نیز هدف قرار داده است تا با صادرات ماشین آلات طراحی شده ، برند خود را در دیگر کشورها نیز معرفی کند. صنایع ماشین سازی نوین صنعت ، با به کار گیری پرسنل کارآزموده ، و ایجاد بستر آموزشی مداوم برای کارکنانش ، می کوشد تا با بهبود کیفی تولیدات ، رضایت مشتریان را فراهم آورد.با عنایت به الطاف پروردگار ، اکنون صنایع ماشین سازی نوین صنعت توانایی طراحی خاص ، تولید و پیاده سازی کلیه فرایندهای صنعتی بر اساس نیازهای خاص صنایع را نیز داراست.
ماشین آلات صنایع ماشین سازی نوین صنعت
لیست ماشین آلات: - دستگاه خرد کن (کاتر) لوبیا سبز - غلافگیر و لپه کن باقلا و نخود فرنگی - دستگاه فلافل زن اتوماتیک رومیزی - دستگاه فلافل زن اتوماتیک مینی - دستگاه فلافل زن اتوماتیک - دستگاه فلافل زن اتوماتیک -دستگاه اتوماتیک دانه کن ذرت -دستگاه اتوماتیک کاتر کرفس -خط کامل فرآوری سبزیجات -خط کامل فرآوری هویج -خط کامل فرآوری سیب زمینی -دستگاه برش اتوماتیک رولت گوشت -فروشگاه نوین صنعت

اطلاعات تماس کارخانه
استان محل کارخانه: اصفهان
شهر محل کارخانه: اصفهان
نشانی کامل کارخانه: اصفهان ، شهرک صنعتی دولت آباد ، خیابان شماره 11(حافظ) ، صنایع ماشین سازی نوین صنعت
شهرک صنعتی محل استقرار: شهرک صنعتی دولت آباد
تلفن همراه مدیر عامل: محفوظ
تلفن ثابت کارخانه: نمایش شماره تماس
فکس کارخانه:
کد پستی کارخانه:
ایمیل شرکت: نمایش ایمیل
اطلاعات تماس دفتر مرکزی
استان محل دفتر: اصفهان
شهر محل دفتر: اصفهان
نشانی کامل دفتر: اصفهان ، شهرک صنعتی دولت آباد ، خیابان شماره 11(حافظ) ، صنایع ماشین سازی نوین صنعت
کد پستی دفتر:
سامانه پیام کوتاه:
تلفن ثابت دفتر: نمایش شماره تماس
فکس دفتر: 03145838045
شماره خط ویژه:
اینستاگرام:
تلگرام:
واتس آپ:
لینکدین:
سایت اینترنتی: نمایش وب سایت
توضیحات بیشتر درباره صنایع ماشین سازی نوین صنعت
صنایع ماشین سازی نوین صنعت طراح و تولید کننده ماشین آلات صنعتی و ماشین آلات صنایع غذایی می باشد. این شرکت آماده انجام پروژه های طراحی و تولید ماشین آلات خاص بر اساس نیاز های خاص مشتریان می باشد.
کلیه تولیدات صنایع ماشین سازی نوین صنعت دارای یک سال ضمانت و ده سال تامین قطعات می باشند.
خریداران محترم توجه فرمایید که حتما برچسب و یا کارت ضمانت دستگاه را از فروشنده دریافت نمایند و از مهر و امضاء آن توسط فروشنده اطمینان حاصل نمایید.
ما شرکتی هستیم نوآور و آمده ایم با کمک خدای متعال و خلاقیت خود، به طراحی، اختراع و تولید ماشین آلات صنعتی بر اساس نیازهای مشتریان بپردازیم.
1392/01/11
Skip Navigation Linksصفحه اول > بانک اطلاعات سازندگان و وارد کنندگان ماشین آلات صنایع غذایی > صفحه اختصاصی