معرفی شرکت گروه صنعتی کیا احسان
نام شرکت: گروه صنعتی کیا احسان
تاریخ تاسیس: 1363
نام مالک یا مالکین:
نام و نام خانوادگی مدیر عامل: رحیم صمد زاده طریقت
عنوان ماشین آلات تولیدی / وارداتی: ماشین آلات تولید و بسته بندی مایعات دردوی پک
موقعیت کارخانه: آذربایجان غربی ، اورمیه
تلفن همراه:
متراژ زمین کارخانه:
متراژ بنای کارخانه:
1389/11/20 1400/09/28
گروه صنعتی کیا احسان
3
3 / 30

2022 - 1400 گروه صنعتی کیا احسان

تاریخچه گروه صنعتی کیا احسان
گروه صنعتی کیا احسان در سال 1363 با تشکیل شرکت تحول فعالیت خود را آغاز نموده و با بهره گیری از ماشین آلات CNC ، اسپارک ، تراش و. .. در زمینه تولید قطعات دقیق صنعتی و قالب سازی توسط آقای رحیم صمد زاده طریقت تاسیس و تا سال 1370 علاوه بر تولید قطعات و دستگاههای متعدد در زمینه های مختلف صنعتی و خدماتی به مدت 8 سال با ارائه خدمات تعمیر و نگهداری و نوسازی انواع ماشین آلات اروپائی از قبیل Wild Indag ( آلمان ) ، Bouch
( آلمان ) ، Rovema ( ایتالیا ) Vol pack ( اسپانیا ) ، Bossar ( اسپانیا ) وThimonnier ( فرانسه ) توانست اطلاعات بسیار ارزنده ای چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ نقاط ضعف و قوت ماشین آلات فوق الذکر بدست آورده و در اثر همکاری با کارخانجات متعدد آب میوه در سطح منطقه ( که کلکسیون با ارزشی شامل دستگاههای فوق را در ارومیه جمع آوری نموده بودند ) در سال 1370 این شرکت با ارائه پروژه تحقیقاتی در بررسی خطوط موجود کنسانتره و آب میوه و انتخاب بهترین تکنولوژی موجود توانست امکان جایگزینی قسمت هایی از آنها را با استفاده از امکانات داخلی فراهم آورد. این طرح جزو طرحهای مصوب استان آذربایجان غربی در چارچوب برنامه توسعه پنج ساله دوم کشور قرار گرفت.
پس از این مرحله با بررسی مجدد و دقیق نقطه نظرات صاحبان و مدیران صنایع ، تکنسین های فنی و اپراتور های دستگاههای مختلف در کارخانجات متعدد و با در نظر گرفتن و جمع بندی اطلاعات مربوط به میزان تولید ، میزان ضایعات ، دوام تنظیمات ، سادگی کاربرد ، تعمیر و نگهداری آسان ، دستگاه Wild Indag آلمان به عنوان پایه انتخاب و با بهره گیری دوباره و دقیق تر نظرات و عوامل به شرح بالا ، مهندسی معکوس دستگاه فوق با تجزیه و تحلیل مکانیزم ها ، اجرا و بهسازی آنها و با توجه به سهولت و بهینه سازی مونتاژ و دمونتاژ و در دسترس بودن قسمت های مختلف دستگاه جهت اپراسیون انجام گرفت. ذکر این نکته خالی از لطف نمی باشد که مهندسی معکوس در حین کار دستگاه فوق ، بدون حتی یک ساعت توقف دستگاهها انجام گرفت و توجه به این نکته می تواند صعوبت کار را تا حدودی نشان دهد.
با عنایت به مراتب فوق اولین دستگاه در سال 1374 تولید و آماده بهره برداری گردید. متاسفانه به سبب برخی عوامل منفی و سنگ اندازی معدودی افراد که منافع حقیر شخصی را بر منافع ملی ترجیح می دادند ، بهره برداری از دستگاه فوق تا سال 1377 به تعویق افتاد. در این سال با مساعدت مدیر وقت شرکت پاکدیس و همراهی معاونت محترم پژوهش و فناوری وزارت صنایع و معادن و کارکنان محترم اداره کل صنایع استان ، بهره برداری از دستگاه مذکور به حول و قوه الهی انجام گرفت در همان سال شرکت کیا ابداع به عنوان واحد طراحی و مونتاژ این ماشین آلات تاسیس گردید.
گروه صنعتی کیا احسان در سال 1382 به عنوان واحد مادر در راس هرم قرار گرفت و متعاقب آن واحد پشتیبانی و تدارکات ( شهر قدس ) در حومه تهران راه اندازی گردید.
مفتخراً اعلام می دارد اکنون بیش از 60 درصد صنعت تولید آب میوه کشور در سایه اقدامات فوق توسط مجموعه شرکت های این گروه صنعتی ، ایرانی شده است.
ماشین آلات گروه صنعتی کیا احسان
لیست ماشین آلات: ماشین آلات تولید و بسته بندی مایعات دردوی پک

اطلاعات تماس کارخانه
استان محل کارخانه: آذربایجان غربی
شهر محل کارخانه: اورمیه
نشانی کامل کارخانه: آذربایجان غربی ، ارومیه ، شهرک صنعتی فاز یک ، خیابان کارگر ، خیابان یازدهم
شهرک صنعتی محل استقرار: شهرک صنعتی فاز یک
تلفن همراه مدیر عامل: محفوظ
تلفن ثابت کارخانه: نمایش شماره تماس
فکس کارخانه:
کد پستی کارخانه:
ایمیل شرکت: نمایش ایمیل
اطلاعات تماس دفتر مرکزی
استان محل دفتر: آذربایجان غربی
شهر محل دفتر:
نشانی کامل دفتر: آذربایجان غربی ، ارومیه ، شهرک صنعتی فاز یک ، خیابان کارگر ، خیابان یازدهم
کد پستی دفتر:
سامانه پیام کوتاه:
تلفن ثابت دفتر: نمایش شماره تماس
فکس دفتر: 04432383313
شماره خط ویژه:
اینستاگرام:
تلگرام:
واتس آپ:
لینکدین:
سایت اینترنتی: نمایش وب سایت
توضیحات بیشتر درباره گروه صنعتی کیا احسان
اهم فعالیت ها و خدمات قابل ارائه :
1. ارائه مشاوره در زمینه چگونگی ساخت سازه های ساختمانی ، تاسیسات ، آزمایشگاههای کنترل کیفی ، ارائه مشاوره و معرفی منابع و ماشین آلات پشتیبانی ، ارائه نقشه های چیدمان و توسعه خطوط تولید به طوری که این گروه می تواند به صورت کلید در دست با واحد های متقاضی وارد عمل گردد.
2. طراحی ، ساخت ، و مونتاژ خطوط تولید آب میوه ، کنسانتره و پوره و ارائه خدمات خط کامل.
3. نصب ، راه اندازی و خدمات پس از فروش.
1389/11/20
Skip Navigation Linksصفحه اول > بانک اطلاعات سازندگان و وارد کنندگان ماشین آلات صنایع غذایی > صفحه اختصاصی