معرفی شرکت آذر دما گسترسهند
نام شرکت: آذر دما گسترسهند
تاریخ تاسیس: 1381
نام مالک یا مالکین:
نام و نام خانوادگی مدیر عامل: کریم خوش خلق
عنوان ماشین آلات تولیدی / وارداتی: دیگهای بخار ، آبگرم ، آبداغ ، روغن داغ ، سختی گیر ، مخازن تحت فشار ، مبدل های حرارتی و اتوکلاوهای صنعتی مخصوص مواد غذایی

موقعیت کارخانه: آذربایجان شرقی ، تبریز
تلفن همراه:
متراژ زمین کارخانه:
متراژ بنای کارخانه:
1389/12/15 1401/01/22
آذر دما گسترسهند
3
3 / 12

2022 - 1401 آذر دما گسترسهند

تاریخچه آذر دما گسترسهند
شرکت آذر دماگستر سهند، فعالیت گستردۀ خود را با نام تجاری آذر دماگستر و با شناخت نیازهای منطقه و کشور، با رعایت اصول صحیح مهندسی و بهره گیری از استانداردهای بین المللی B.S.2790، EN12953 و ASME Sec l~Vlll اقدام به طراحی انواع دیگ های فولادی آب گرم، آب داغ و بخار نموده است.
این شرکت با اخذ مجوزهای لازم از وزارت صنعت، معدن و تجارت، با اخذ انواع گواهی نامه های کاربرد علامت استاندارد اجباری بر روی محصولات خود بر مبنای استاندارد ISIRI 7911 و ISIRI 4231 و با استفاده از آخرین فناوری های موجود اقدام به تولید و عرضه محصولات خود کرده است.
آذر دما گسـتر در راسـتای پیشـرفت چشـمگیر و تـلاش روز افزون کارکنان و مهندسان خود اقدام به طراحی و ساخت انواع اتوکلاو، تجهیزات جانبی، مخازن و منابع تحت فشار از قبیل دی اریتور، فیلتر شنی، سختی گیر، منابع کویل دار و ... نمود.
شرکت آذر دماگستر جهت ارتقاء سطح کیفیت محصولات خود، در سال 2008 موفق به اخذ استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001-2008 از شرکت Tuv اتریش گردید. این شرکت اولین دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE) در ایران می باشد و محصولات متنوع خود را با این مارک صادر می نماید.
تمامی مواد مورد استفاده در محصولات، از ورق های با کیفیت بالا و لوله های آتش خوار مطابق استاندارد DIN 17175 و DIN 17155 می باشد. کلیه مراحل تولید با استفاده از آخرین تکنولوژی روز و با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته، از جمله برش پلاسمای CNC، دستگاه نورد چهار غلطکه CNC و دستگاه های جوش زیر پودری و جوش دور لوله می باشد. جوشکاری های دستی نیز در برخی موارد با استفاده از الکترودهای پیش گرم شده و استاندارد، توسط جوشکاران دارای گواهی نامه بر اساس دستورالعمل WPS و PQR انجام می شود.
این شرکت همواره به کسب رضایت مشتری اهمیت داده و خط مشی خود را بر اساس رعایت و حمایت از حقوق مشتریان قرار داده است. به طوریکه مشتریان می توانند سال های متمادی به داشتن محصولات آذر دماگستر متکی باشند. این شرکت بر این امید است که به لطف و یاری یکتای هستی و تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر مسئولین صنعتگر گام های بلندی در جهت رشد و شکوفایی صنعت ایران بردارد و پس از پیمودن پله های ترقی، نام و آوازه صنعت کشورمان را به گوش جهانیان برساند.
ماشین آلات آذر دما گسترسهند
لیست ماشین آلات: انواع دیگ ها : -دیگ آب داغ -دیگ آب گرم -دیگ بخار -دیگ بخارایستاده -دیگ بخار دو کوره -دیگ بخار کوره برگشتی -دیگ آب داغ دو کوره -دیگ آب گرم لوله برگشتی مخازن و منابع تحت فشار : -دی اریتور -سختی گیر -منبع کویل دار -فیلترشنی -مخزن کندانس اتوکلاو صنعتی تجهیزات جانبی

اطلاعات تماس کارخانه
استان محل کارخانه: آذربایجان شرقی
شهر محل کارخانه: تبریز
نشانی کامل کارخانه: جاده تبریز-آذرشهر ، شهرک صنعتی شهید سلیمی ، انتهای خیابان اصلی ، کوی اول ، آذردماگستر
شهرک صنعتی محل استقرار: شهرک صنعتی شهید سلیمی
تلفن همراه مدیر عامل: محفوظ
تلفن ثابت کارخانه: نمایش شماره تماس
فکس کارخانه: 04134329278
کد پستی کارخانه:
ایمیل شرکت: نمایش ایمیل
اطلاعات تماس دفتر مرکزی
استان محل دفتر: تهران
شهر محل دفتر: تهران
نشانی کامل دفتر: تهران، خیابان طالقانی شرقی، نبش بهار جنوبی، شماره 163، طبقه 4، واحد 14
کد پستی دفتر:
سامانه پیام کوتاه:
تلفن ثابت دفتر: نمایش شماره تماس
فکس دفتر: 02177622622
شماره خط ویژه:
اینستاگرام:
تلگرام:
واتس آپ: 09024157111
لینکدین:
سایت اینترنتی: نمایش وب سایت
توضیحات بیشتر درباره آذر دما گسترسهند
رییس هیئت مدیره - سیاوش خوش خلق
1389/12/15
Skip Navigation Linksصفحه اول > بانک اطلاعات سازندگان و وارد کنندگان ماشین آلات صنایع غذایی > صفحه اختصاصی