معرفی شرکت صنایع وستوی
نام شرکت: صنایع وستوی
تاریخ تاسیس: 1382
نام مالک یا مالکین:
نام و نام خانوادگی مدیر عامل: سعید کاوه زاده
عنوان ماشین آلات تولیدی / وارداتی: دیگ های بخار ، آب داغ ، روغن داغ ، مبدل های صنعتی(شیمیایی و پالایشگاهی) ، مخزن تحت فشار ، مخزن ذخیره ، دیگ های ویست هیت وزغال سنگ سوز...
موقعیت کارخانه: سمنان ، گرمسار
تلفن همراه:
متراژ زمین کارخانه:
متراژ بنای کارخانه:
1389/11/20 1401/01/18
صنایع وستوی
3
3 / 17

2022 - 1401 صنایع وستوی

تاریخچه صنایع وستوی
مدیران شرکت صنایع وستوی بعد از 32 سال کسب تجربه در صنعت نفت و گاز (شرکت تفتان گاز) از ابتدای سال 1382 در زمینه طراحی و ساخت دیگ های بخار ، روغن داغ ، آب داغ ، مخـازن تحت فشار ، ذخیره و استیل و مبدل های صنعتی (شیمیایـی – پالایشگاهـی) فعالیت خود را آغاز نمودند ، لازم به یادآوریست که در سال های اخیر طراحی و ساخت آبگرمکن های خورشیدی و اجرای پروژه های CHP (تولید همزمان برق و حرارت) HRSG و WHRB بویلرهای تلفات حرارتی و ذغال سنگ سوز نیز به تولیدات مجموعه و اجـرای عملیات تنش زدایـی به روند تولید اضافه گـردیده که نمونه های اجرا شده موارد مذکور در حال بهره برداری در داخل و خارج از کشور قابل ارائه می باشد.
کـلـیـه مـحـصــولات تولیدی در این شرکت منطبق با اسـتاندارهای DIN آلمان ، 855 و BS 2790 انگلستان ، API و ASME آمریکا ، 7911 و 4231 ملی ایران تولید و بازرسی می گردد. این شرکت دارای مجوز پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و همچنین دارای پلاک و گواهی از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد جهت محصولات مرتبط خود می باشد که واحد کنترل و کیفیت این شرکت با تجهیزات مناسب و کادر مجرب با بازرسی های مستمر از روند تولید ، زمینه عرضه محصولاتی منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی را فراهم نموده است.
ماشین آلات صنایع وستوی
لیست ماشین آلات: -دیگ بخار -دیگ آبگرم -هیتر روغن داغ -CHP -WHRB -مخازن استیل -مبدل های حرارتی -دی اریتور -بلودان

اطلاعات تماس کارخانه
استان محل کارخانه: سمنان
شهر محل کارخانه: گرمسار
نشانی کامل کارخانه: گرمسار، شهرک صنعتی ، میدان آزادی ، بلوار صنعت ، خیابان صنعت 4 ، پلاک 32
شهرک صنعتی محل استقرار: شهرک صنعتی گرمسار
تلفن همراه مدیر عامل: محفوظ
تلفن ثابت کارخانه: نمایش شماره تماس
فکس کارخانه: 02334557017
کد پستی کارخانه:
ایمیل شرکت: نمایش ایمیل
اطلاعات تماس دفتر مرکزی
استان محل دفتر: تهران
شهر محل دفتر: تهران
نشانی کامل دفتر: تهران،سیدخندان،خیابان دکترعلی شریعتی،کوچه پیروز،پلاک 50،طبقه دوم،واحد شمال غربی
کد پستی دفتر:
سامانه پیام کوتاه:
تلفن ثابت دفتر: نمایش شماره تماس
فکس دفتر:
شماره خط ویژه:
اینستاگرام:
تلگرام:
واتس آپ:
لینکدین:
سایت اینترنتی: نمایش وب سایت
توضیحات بیشتر درباره صنایع وستوی
گارانتی محصولات وستوی:
شرکت دیگ های ساخت خود را در مقابل خرابیها و نواقص ناشی از تولیدات ( بدنه دیگ ) بمدت 12 ماه گارانتی و خدمات پشتیبانی به مدت 10 سال شامل بازدید های ادواری و تعمیرات را در مقابل اخذ هزینه های مربوطه به کلیه مشتریان خود ارائه مینماید.
متذکر می شود که در خصوص بویلر های خریداری شده از این شرکت نقشه Layout ، دفترچه خدمات و نگهداری ، راه اندازی و آموزش اپراتور توسط این شرکت به صورت رایگان انجام می پذیرد.
توضیح این که پیشنهاد می گردد قبل از راه اندازی دیگ بخار یا آب داغ جهت استفاده بهینه و عمر طولانی سیستم حتماً از سختی گیر و در صورت لزوم از سیستم RO استفاده گردد.
این شرکت آمادگی دارد در صورت در خواست خریـدار نسبت به اجرای کلیه سیستم های تاسیسـات فوق در قبـال اخـذ هزینه ها اقدام نماید.
1389/11/20
Skip Navigation Linksصفحه اول > بانک اطلاعات سازندگان و وارد کنندگان ماشین آلات صنایع غذایی > صفحه اختصاصی