معرفی شرکت رهنمون صنعت
نام شرکت: رهنمون صنعت
تاریخ تاسیس: 1370
نام مالک یا مالکین:
نام و نام خانوادگی مدیر عامل: محمد توفیقی زواره
عنوان ماشین آلات تولیدی / وارداتی: خطوط صنایع غذایی ، ماشین آلات بسته بندی ، تجهیزات و اتوماسیون انتهای خط ، مشاوره مهندسی
موقعیت کارخانه: البرز ، کرج
تلفن همراه:
متراژ زمین کارخانه:
متراژ بنای کارخانه:
1388/03/03 1401/02/06
رهنمون صنعت
2
2 / 16

2022 - 1401 رهنمون صنعت

تاریخچه رهنمون صنعت
شرکت مهندسي رهنمون صنعت در سال 1370 با هدف ارائه خدمات در زمینه صنایع غذائی ، در حوزه مهندسي ، تامين كالا و ساخت و اجرا تاسیس شده است .
شركت داراي مجوز خدمات مهندسي در زمينه صنايع غذائي و بسته بندي از وزرات صنايع ميباشد . دفتر طراحي و فروش شركت ، داراي كادر ورزيده مهندسي و فروش واقع در تهران و كارگاه ماشين سازي مجهز به انواع ماشين آلات و كادر اجرائي مجرب در كرج واقع است . شركت داراي مجوز فعاليت ماشين سازي در زمينه فوق از وزارت صنايع با بيش از بيست و پنج سال سابقه فعاليت مي باشد .
شرکت ، به دلیل سوابق قبلی موسسین ، از همان آغاز مدیریت پروژه های بزرگ صنایع غذائی را در فاز های مختلف به عهده داشته است : از بررسی اولیه تا تهیه طرح توجیه اقتصادی – فنی ، مشاور در خرید دانش فنی و تجهیزات خارجی و ساخت داخل ، نیز نظارت بر اجرای پروژه ، نصب و راه اندازی ، آموزش و تولید ، نظارت بر اجرای سیستم های مدیریت کیفیت و همچنین تحقیقات بازار و بازاریابی داخلی و بین المللی . از جمله پروژه های مدیریت شده بوسیله شرکت ، می توان به اولین خط تولید فرنچ فرایز در ایران و نیز اولین خط تولید قند مایع میوه و اولین خط سورتینگ و درجه بندی وزنی میوه در ایران را ذکر کرد .
این شرکت منتخب مشاورین منتخب بانک صنعت و معدن و کانون مشاوران در زمینه صنعت ، شاخه مصنوعات و صنعت ، شاخه انرژی ، نفت و گاز نیز می باشد .
سرخط فعالیت های شرکت به شرح زیر است :
 فرآيند هاي مربوط به آماده سازي و بسته بندي خرما ، كشمش و ساير خشكبار : شستشو و آماده سازی و بسته بندي خرما ، خمير پاستوریزه و هموژنیزه خرما ، شكلات و کلوچه خرما ، خرما با روكش شكلات ، پودر خرما و ... . شركت در اين زمينه پروژه هاي گوناگوني را اجرا كرده است .
 خطوط مربوط به صنایع پوره ، کنسانتره و قند مایع میوه ( سیب ، انگور ، خرما و ... ) و قند های حاصل از چغندرقند ، نیشکر و نشاسته ( ذرت ، گندم ، برنج و ... ). شرکت در این زمینه با شرکت مهندسی Sovimp از ایتالیا که پیشرو در زمینه صنایع فرآیند قند مایع میوه است همکاری می نماید
و پروژه های مختلفی را از فاز طراحی تا اجرا مدیریت نموده است (شرکت شهد باب پارس در تبریز ، سیباسان در چهار محال بختیاری و شركت قند مايع مينو در شيراز به عنوان سه نمونه ذکرمی شود ).
 خطوط مربوط به صنایع سیب زمینی و سایر سبزیجات غده ای:
شرکت دارای پروژه های انجام شده در زمینه فرنچ فرایز ، چیپس سیب زمینی و انواع اسنک می باشد شرکت در این زمینه با Kiremko و Tolsma از هلند همکاری می کنند .
 خطوط شستشو ، سورتينگ و بسته بندی انواع میوه و صیفی. شرکت اولین سازده این خط در ایران بوده و در این زمینه با شرکت Greefa از هلند همکاری می کند .
 آماده سازی ، فرآوری و بسته بندی انواع میوه و سبزیجات برگی به صورت تازه ، خشک و منجمد ( IQF ).
 خطوط تولید انواع روغن های گیاهی :ذرت ، تخم آفتاب گردان ، سویا ، کنجد ،هسته انگور ، زیتون ، گردو و ... ( با همکاری Sovimp ایتالیا ).
 صنایع فرآوری و بسته بندی انواع مغز دانه ها
 انواع سیستم های بسته بندی محصولات غذائی با همکاری Hayssen
 سیستم های اتوماسیون و مکانیزاسیون انتهای خط تولید : انواع کانوایر صنعتی و طرح های بسته بندی ثانویه و بسته بندی حمل و نقل
 مشاوره صنعتی
ماشین آلات رهنمون صنعت
لیست ماشین آلات: خطوط صنایع غذایی : -تکنولوژی انبارفنی و فرآیندمحصولات سیب زمینی و سبزیجات غده ای -خط تولید روغن گیری از دانه های روغنی و مغز دانه ها -تکنولوژی و فرآیند محصولات خرما ، کشمش و میوه های خشک -خطوط آماده سازی و بسته بندی میوه و سبزیجات -خطوط مربوط به فرآیند های میوه و سبزیجات -خطوط آماده سازی و بسته بندی مغز دانه ها ماشین آلات بسته بندی : -بسته بندی عمودی مالتی هد دار -بسته بندی اتمسفر کنترل شده در ظرف و کیسه -انواع شرینک پک تجهیزات و اتوماسیون انتهای خط : -انواع سیستم های انتقال صنعتی -انواع چسب های مخصوص کارتن -سیستم های کارتن ساز اتوماتیک و پر کن اتوماتیک کارتن -انواع چسب زن های مخصوص کارتن -فلزیاب -پالتایزر -استرچ پالت مشاوره مهندسی -تهیه انواع طرح های امکان سنجی با نرم افزار کامفر3 -نظارت بر اجرای طرح با نرم افزار پریماورا

اطلاعات تماس کارخانه
استان محل کارخانه: البرز
شهر محل کارخانه: کرج
نشانی کامل کارخانه: کمالشهر ، جاده بهشت ، خیابان چهارم
شهرک صنعتی محل استقرار:
تلفن همراه مدیر عامل: محفوظ
تلفن ثابت کارخانه: نمایش شماره تماس
فکس کارخانه: 02634702519
کد پستی کارخانه:
ایمیل شرکت: نمایش ایمیل
اطلاعات تماس دفتر مرکزی
استان محل دفتر: تهران
شهر محل دفتر: تهران
نشانی کامل دفتر: خیابان دکتر فاطمی ، روبروی سازمان آب ، پلاک 221 ، طبقه 7 ، واحد 701
کد پستی دفتر: 1414657696
سامانه پیام کوتاه:
تلفن ثابت دفتر: نمایش شماره تماس
فکس دفتر: 02188962489
شماره خط ویژه:
اینستاگرام:
تلگرام:
واتس آپ:
لینکدین:
سایت اینترنتی: نمایش وب سایت
توضیحات بیشتر درباره رهنمون صنعت
شرکت مهندسي رهنمون صنعت در سال 1370 با هدف ارائه خدمات در زمینه صنایع غذائی ، در حوزه مهندسي ، تامين كالا و ساخت و اجرا تاسیس شده است .
شركت داراي مجوز خدمات مهندسي در زمينه صنايع غذائي و بسته بندي از وزرات صنايع ميباشد . دفتر طراحي و فروش شركت ، داراي كادر ورزيده مهندسي و فروش واقع در تهران و كارگاه ماشين سازي مجهز به انواع ماشين آلات و كادر اجرائي مجرب در كرج واقع است . شركت داراي مجوز فعاليت ماشين سازي در زمينه فوق از وزارت صنايع با بيش از بيست و پنج سال سابقه فعاليت مي باشد .
1388/03/03
Skip Navigation Linksصفحه اول > بانک اطلاعات سازندگان و وارد کنندگان ماشین آلات صنایع غذایی > صفحه اختصاصی