معرفی شرکت آلتین پاک ماشین تبریز (آلتین کار)
نام شرکت: آلتین پاک ماشین تبریز (آلتین کار)
تاریخ تاسیس: 1389
نام مالک یا مالکین:
نام و نام خانوادگی مدیر عامل: ایرج وحدت قاسمی
عنوان ماشین آلات تولیدی / وارداتی: ماشین آلات بسته بندی فرم ، فیل ، سیل و تجهیزات و امکانات جانبی
موقعیت کارخانه: آذربایجان شرقی ، تبریز
تلفن همراه:
متراژ زمین کارخانه:
متراژ بنای کارخانه:
1388/03/03 1401/01/16
آلتین پاک ماشین تبریز (آلتین کار)
3
3 / 31

2022 - 1401 آلتین پاک ماشین تبریز (آلتین کار)

تاریخچه آلتین پاک ماشین تبریز (آلتین کار)
شرکت آلتین کار تبریز در سال 1375 با هدف طراحی و ساخت ماشین آلات بسته بندی مورد نیاز کشور در شهر تبریز تأسیس گردید. 5 سال اول فعالیت شرکت در مسیر طراحی و ساخت ماشین آلات متنوعی در زمینه بسته بندی مواد غذایی و صنعتی سپری گردید که حاصل آن کسب تجربه و شناخت در مورد بازار و توانایی های این صنعت در ایران بود.از ابتدای سال 80 مدیران شرکت با توجه به اطلاعاتی که از بازار ماشین آلات بسته بندی ایران اخذ کرده بودند تصمیم گرفتند منحصرا" در طراحی و ساخت نوع خاصی از ماشین آلات بسته بندی که سازنده موفقی در کشورنداشتند و کمبود دستگاههای داخلی در این زمینه کاملا" مشهود بود ، وارد شوند. پس از گذشت حدود 10 سال و در حال حاضر ، نتیجه این تصمیم گیری وجود یک شرکت موفق و خوش نام در زمینه ساخت دستگاههای بسته بندی فرم ، فیل ، سیل در ایران است. شرکت آلتین کار تبریز سازنده مدرنترین دستگاههای بسته بندی فرم ، فیل ، سیل در کشور است که با داشتن رزومه مناسب و افتخار همکاری با مهمترین برند های صنعت غذای ایران رقیب جدی و سرسختی برای سازندگان اروپایی این ماشین آلات محسوب می گردد. ما و همکارانمان در آلتین کار تبریز متعهد هستیم که همواره با جدیت و نقد پذیری در ارائه بهترین ماشین آلات با تکنولوژی روز در خدمت مشتریانمان باشم.
ماشین آلات آلتین پاک ماشین تبریز (آلتین کار)
لیست ماشین آلات: ماشین آلات بسته بندی فرم ، فیل ، سیل شامل: - دستگاه فرم فیل سیل سری LF -دستگاه فرم فیل سیل سری SF -دستگاه فرم فیل سیل سری HF -دستگاه فرم فیل سیل سری CF تجهیزات و امکانات جانبی شامل: -تجهیزات بهداشتی -تجهیزات بسته بندی انتهایی -تجهیزات جانبی پر کن کره

اطلاعات تماس کارخانه
استان محل کارخانه: آذربایجان شرقی
شهر محل کارخانه: تبریز
نشانی کامل کارخانه: تبریز، بلوار صنعت، شهرک فناوری خودرو، خیابان سوم ، پلاک 153
شهرک صنعتی محل استقرار: شهرک فناوری خودرو
تلفن همراه مدیر عامل: محفوظ
تلفن ثابت کارخانه: نمایش شماره تماس
فکس کارخانه: 04134482358
کد پستی کارخانه:
ایمیل شرکت: نمایش ایمیل
اطلاعات تماس دفتر مرکزی
استان محل دفتر:
شهر محل دفتر:
نشانی کامل دفتر:
کد پستی دفتر:
سامانه پیام کوتاه:
تلفن ثابت دفتر: نمایش شماره تماس
فکس دفتر:
شماره خط ویژه:
اینستاگرام:
تلگرام:
واتس آپ:
لینکدین:
سایت اینترنتی: نمایش وب سایت
توضیحات بیشتر درباره آلتین پاک ماشین تبریز (آلتین کار)
آلتین کار یکی از معدود سازندگان موفق ماشینهای بسته بندی فرم ، فیل ، سیل با رزومه کاری مناسب و تنها ارائه کننده این ماشین آلات در استانداردهای بهداشتی بالا و اتوماسیون پیشرفته در ایران میباشد. بسته بندی مواد غذایی به روش فرم ، فیل ، سیل مناسب ترین و کم هزینه ترین روش برای بسته بندی مواد غذایی مانند: مربا عسل مواد لبنی و دسر و شکلات است که همانطور که از نام آن مشخص است سه عمل اصلی فرآیند بسته بندی شامل ساخت ظرف (فرمینگ) ، پر کردن ظرف (فیلینگ) و دربندی (سیلینگ) بسته به صورت تمام اتوماتیک و به هم پیوسته در یک ماشین انجام میگیرد.
عدم دخالت عامل انسانی و پیوسته بودن فرآیند بسته بندی در این روش موجب کاهش هزینه و افزایش سرعت تولید گشته و بدلیل ساخت ظرف در دمای حدود 200-160 درجه ظروف ساخته شده تا حد زیادی از آلودگی عاری میگردند که در نتیجه محصول تولیدی با حداقل آلودگی و حداکثر ماندگاری عرضه میگردد.
ماشين آلات فرم فيل سيل ساخت آلتين كار بر اساس قرارداد فيمابين با مشتريان داراي يكسال گارانتي بي قيد و شرط بوده و به مدت 5 الي 10 سال داراي خدمات پس از فروش مي باشند.
بي ترديد ارائه خدمات پشتيباني مناسب و سريع به اندازه دقت و كيفيت خود دستگاه مهم است.
بر اين اساس اين شركت تلاش دارد تا با ايجاد نمايندگي هاي فني در مراكز استانهاي بزرگ در اسرع وقت به مشتريان خود ارائه خدمات نمايد.
مشخصات برخي از نمايندگان فني اين شركت در سايت قابل دسترسي مي باشد.
1388/03/03
Skip Navigation Linksصفحه اول > بانک اطلاعات سازندگان و وارد کنندگان ماشین آلات صنایع غذایی > صفحه اختصاصی