معرفی شرکت ماشین سازی ویدار کارا اطلاعات این شرکت به روز رسانی نشده است.
نام شرکت: ماشین سازی ویدار کارا
تاریخ تاسیس: 1376
نام مالک یا مالکین:
نام و نام خانوادگی مدیر عامل: محمد حسن فلاحی، محمدرضا فلاحی
عنوان ماشین آلات تولیدی / وارداتی: ماشین آلات مواد غذایی: دستگاه بادکن ، دستگاه شستشو ، پرکن و دربند ، دستگاه لیبل زن پشت چسب ، دستگاه لیبل زن آب چسب ، دستگاه تاریخ زن ، دستگاه شرینک پک ، دستگاه تصفیه آب ، دستگاه غلیظ پرکن ، دستگاه پرکن خطی نیمه غلیظ ، دستگاه دربند گالن 4 لیتری ، دستگاه پرکن روتاری 14 نازله ، دستگاه دربند شیشه تک هد
موقعیت کارخانه: تهران ، شهرقدس
تلفن همراه:
متراژ زمین کارخانه:
متراژ بنای کارخانه:
1388/03/03 1401/01/23
ماشین سازی ویدار کارا
3
3 / 10

2022 - 1401 ماشین سازی ویدار کارا

تاریخچه ماشین سازی ویدار کارا
شرکت ویدارکارادر سال 1376 با تولید و ساخت دستگاه لیبل چسبان کار خود را آغاز نموده است و در همان سالهای ابتدائی فعالیت خود موفق به نصب و راه اندازی دستگاههای بسیاری در شرکتهای مختلف گردیده و همگام با پیشرفت تکنولوژی در این صنعت تاکنون پیشرفتهای چشمگیری داشته است و اقدام به ساخت و نصب دستگاههای بسیار مدرن و مجهز خود در شرکتهای بزرگ ایرانی همچون اسپوتا ، پگاه تهران ، پلور ، داروگر ، آستان قدس رضوی ، اروم آدا و کشورهای همسایه ازجمله بحرین ، باکو ، قزاقستان و عراق نموده است.
این شرکت توانسته است با بهره بردن از کادری مجرب و آزموده و دانش نوین و ماشین آلات مناسب بعنوان یکی از تولید کنندگان مطرح در زمینه تولید ماشین آلات صنایع بسته بندی خود را معرفی کند.
ماشین آلات ویدارکارا در کارخانجات بزرگ زیادی نصب و راه اندازی شده است که میتواند ادعائی بر کیفیت محصولات ویدارکارا باشد چرا که عواملی چون بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی دنیا و استفاده از مواد خام مصرفی عالی در ساخت ماشین آلات در ارائه کیفیت محصولات نقش بسزائی داشته است.
اینک آماده ایم تا باتکیه بر دانش و تجربیات امروزی محصولات با کیفیت را برای مشتریانمان تولید نمائیم.
معتقدیم تغییر و تحول در این صنعت اساسی ترین نیازهاست و با این دیدگاه خواهیم توانست در بازارهای داخلی و خارجی حضور فعال داشته باشیم.
ویدارکارا صمیمانه منتظر دیدگاههای شماست.
ماشین آلات ماشین سازی ویدار کارا
لیست ماشین آلات:

اطلاعات این شرکت به روز رسانی نشده است.
اطلاعات تماس کارخانه
استان محل کارخانه: تهران
شهر محل کارخانه: شهرقدس
نشانی کامل کارخانه: شهرقدس، میدان قدس ، بلوار امامزاده ، خیابان گلبرگ جنوبی ، خیابان گلچین یکم , پلاک یک
شهرک صنعتی محل استقرار: مجتمع صنعتی شماره 21
تلفن همراه مدیر عامل: محفوظ
تلفن ثابت کارخانه: نمایش شماره تماس
فکس کارخانه:
کد پستی کارخانه:
ایمیل شرکت: نمایش ایمیل
اطلاعات تماس دفتر مرکزی
استان محل دفتر:
شهر محل دفتر:
نشانی کامل دفتر:
کد پستی دفتر:
سامانه پیام کوتاه:
تلفن ثابت دفتر: نمایش شماره تماس
فکس دفتر:
شماره خط ویژه:
اینستاگرام:
تلگرام:
واتس آپ:
لینکدین:
سایت اینترنتی: نمایش وب سایت
توضیحات بیشتر درباره ماشین سازی ویدار کارا
خدمات پس از فروش:
با توجه به اینکه مهمترین رسالت شرکت ویدارکارا فراهم آوردن کلیه امکانات لازم جهت ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان ویدارکارا است ، تمامی برنامه ریزیها در جهت تحقق این امر صورت پذیرفته است. مهندس محمدرضا فلاحی ، مدیر عامل شرکت ویدارکار ، با اشاره به افزایش کیفیت خدمات پس از فروش اذعان داشت: از مهمترین فعالیتهایی که در این بخش باید صورت گیرد ، توزیع و تامین راحت و ارزان قطعات در شبکه خدمات است که مانیز این امر را در شبکه خدمات رسانی خود امکان پذیر ساخته ایم.
نخستین اولویت شرکت ، تامین رضایت مشتری ، با تولیدی با کیفیت استاندارد جهانی و ارتقاء مداوم کیفیت تولیدات و خدمات پس از فروش است. بهبود عرضه خدمات پس از فروش از جمله برنامه های مهم شرکت ویدارکارا است که با توسعه نصب تجهیزات جدید و بهره مندی از مهندسان مکانیک در واحد خدمات پس از فروش ، ضمن تسریع در ارائه خدمات بهتربه مشتریان ، رتبه نخست خود را در زمینه خدمات پس از فروش در کشور حفظ کند. این واحد با توجه به دارا بودن پرسنل با تجربه و کار آزموده آماده ارائه خدماتی از قبیل راه اندازی ، تامین قطعات و خدمات پس از فروش است و مدعی هستیم همواره بهترین خدمات را به صورت مداوم به مشتری هایمان ارائه می دهیم.
این شرکت توانسته است با بهره بردن از کادری مجرب و آزموده و دانش نوین و ماشین آلات مناسب به عنوان یکی از تولید کنندگان مطرح در زمینه تولید ماشین آلات صنایع بسته بندی خود را معرفی کند .ماشین آلات ویدار کار را در کارخانجات بزرگ زیادی نصب و راه اندازی شده است که می تواند ادعائی بر کیفیت محصولات ویدار کارا باشد چرا که عواملی چون بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی دنیا و استفاده از مواد خام مصرفی عالی در ساخت ماشین آلات در ارائه کیفیت محصولات نقش بسزایی داشته است.
1388/03/03
Skip Navigation Linksصفحه اول > بانک اطلاعات سازندگان و وارد کنندگان ماشین آلات صنایع غذایی > صفحه اختصاصی