معرفی شرکت ماشین سازی شاه آبادی
نام شرکت: ماشین سازی شاه آبادی
تاریخ تاسیس: 1367
نام مالک یا مالکین:
نام و نام خانوادگی مدیر عامل: یوسف شاه آبادی
عنوان ماشین آلات تولیدی / وارداتی: سازنده ماشین آلات انواع بسته بندی و خط تولید پفک ، پاپ کورن و کرانچی. -خط کامل بوجاری و بسته بندی حبوبات: -خط تولید شیرین گندمک: خط تولید شیرین گندمک به صورت تمام اتوماتیک. -انواع بالا بر: دستگاه تسمه نقاله ، دستگاه بالابر پیاله ای ، دستگاه بالابر پودر. -دستگاه طعم زن. -دستگاه خشک کن تونلی. -خط تولید پفک. -خط تولید کامل پاپکرن.
موقعیت کارخانه: تهران ، تهران
تلفن همراه:
متراژ زمین کارخانه:
متراژ بنای کارخانه:
1388/07/30 1399/09/22
ماشین سازی شاه آبادی
3
3 / 7

2022 - 1400 ماشین سازی شاه آبادی

تاریخچه ماشین سازی شاه آبادی
ماشین سازی شاه آبادی با بیش از 20 سال سابقه درخشان ، فعالیت صنعتی خود را از سال 1367 با هدف ایجاد تحولی شگرف در طراحی ، ساخت و راه اندازی انواع ماشین آلات صنایع غذایی از قبیل:خط تولید پفک(سال 1368) ، خط تولید تمام اتوماتیک پاپکرن و کرانچی(1384) ، ساخت انواع ماشین آلات بسته بندی حبوبات ، ادویه جات به صورت دستگاه های تمام اتوماتیک حجمی و وزنی(سال 1385) آغاز نموده است. مدیریت این ماشین سازی با توکل به خدا و تدبیر ، برنامه ریزی ، خلاقیت خود و سعی و تلاش روز افزون همه پرسنل زحمتکش و استفاده بهینه از تخصص کلیه متخصصان و مهندسان خود و به کارگیری از تکنولوژی های پیشرفته و روز دنیا توانسته است گام های بسیار بلندی را در صنعت مواد غذایی کشور برداشته و گوشه ای از خودکفایی صنعت ایرانی را به ظهور برساند. در طول این سالیان توانسته ایم ماشین آلات ساخت خود را با کیفیت بالا به مشتریان عزیز ارائه کنیم و رضایت مندی این عزیزان را از کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش خود جلب نماییم و افتخار دریافت تقدیرنامه های پر از مهر مشتریان را که حاکی از رضایت و خرسندی این عزیزان از ماشین سازی شاه آبادی است و شما نمونه هایی از این تقدیر نامه ها را در این مجموعه مشاهده می نمایید ، داشته باشیم. این ماشین سازی با هدف شناساندن صنعت ایرانی ماشین آلات مختلف ساخت خود را به کشور های:اوکراین ، آذربایجان ، افغانستان ، عراق و سودان صادر نموده است. اهداف ماشین سازی شاه آبادی: 1.طراحی ، ساخت و راه اندازی ماشین آلاتی در حد استانداردهای جهانی. 2.جلب رضایت و اعتماد مشتریان با شعار همیشگی:همواره حق با مشتری است. 3.ایجاد اشتغال و تلاش در راه خودکفایی صنعتی کشور با شعار:ماباور داریم که می توانیم.
ماشین آلات ماشین سازی شاه آبادی
لیست ماشین آلات:

اطلاعات تماس کارخانه
استان محل کارخانه: تهران
شهر محل کارخانه: تهران
نشانی کامل کارخانه: تهران ، کیلومتر 27 جاده ساوه ، بعد از سه راه آدران ، شهرک صنعتی قلعه میر ، خیابان رینگکار-ماشین سازی شاه آبادی
شهرک صنعتی محل استقرار: شهرک صنعتی قلعه میر
تلفن همراه مدیر عامل: محفوظ
تلفن ثابت کارخانه: نمایش شماره تماس
فکس کارخانه: 02156452858
کد پستی کارخانه:
ایمیل شرکت: نمایش ایمیل
اطلاعات تماس دفتر مرکزی
استان محل دفتر: تهران
شهر محل دفتر: تهران
نشانی کامل دفتر: تهران ، کیلومتر 27 جاده ساوه ، بعد از سه راه آدران ، شهرک صنعتی قلعه میر ، خیابان رینگکار ، ماشین سازی شاه آبادی
کد پستی دفتر:
سامانه پیام کوتاه:
تلفن ثابت دفتر: نمایش شماره تماس
فکس دفتر: 02156452858
شماره خط ویژه:
اینستاگرام:
تلگرام:
واتس آپ:
لینکدین:
سایت اینترنتی: نمایش وب سایت
توضیحات بیشتر درباره ماشین سازی شاه آبادی
خدمات: 1.ما با اعتقاد و اعتماد کامل به کیفیت محصولات خود ، کلیه قطعات و لوازم ماشن آلات خود(برقی و مکانیکی) را به مدت2سال بدون قید و شرط گارانتی می نماییم. 2.ما خود را متعهد می دانیم خدمات پس از فروش محصولات خود را به مدت 15 سال با کیفیت بالا به انجام رسانیم. 3.نصب ، راه اندازی ، آموزش کلیه ماشین آلات ساخت ماشین سازی شاه آبادی در ایران و سراسر جهان به عهده ماشین سازی شاه آبادی است.
1388/07/30
Skip Navigation Linksصفحه اول > بانک اطلاعات سازندگان و وارد کنندگان ماشین آلات صنایع غذایی > صفحه اختصاصی