رایمند طب آدان
معرفی شرکت رایمند طب آدان
نام شرکت: رایمند طب آدان
نوع شرکت:
نام تجاری (برند) کالای وارداتی / داخلی:
نام تجاری (برند) کالاها به انگلیسی:
نوع فعالیت: تولید کننده ، فروشنده ،
تاریخ تاسیس: 1379
نام مالک یا سهامداران:
نام و نام خانوادگی مدیر عامل: منصور کرمانی
1398/05/12 1400/02/20
رایمند طب آدان
3
3 / 22

2021 - 1400 رایمند طب آدان

تاریخچه رایمند طب آدان
شرکت رایمند طب پس از چندین سال فعالیت پژوهشی، از فروردین ماه سال ۱۳۸۰ موفق به تجهیز و راه اندازی خط تولید ساخت لوازم آزمایشگاهی و پزشکی گردیده است.شرکت رایمند طب تا کنون بیش از ۳۰ نمونه از این محصولات را با بالاترین کیفیت ارائه نموده که این محصولات در شرف تحصیل نشان استاندارد می باشند.

با افتخار برآنیم تا شما را هرچه بهتر با کیفیت و کارآیی این محصولات آشنا سازیم.حسن همکاری با مجموعه ما در آن است که کلیه اقلام درخواستی مشتریان گرامی را با بالاترین کیفیت در اسرع وقت و با قیمت کارخانه در اختیار آن ها قرار می دهیم.

شایان ذکر است کلیه محصولات از گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ده ساله برخوردار است.همچنین این شرکت آماده ارائه خدمات مشاوره ای و ساخت دستگاه های سفارشی می باشد.

کاربران گرامی در آزمایشگاههای تحقیقاتی ،آزمایشگاههای استاندارد، آزمایشگاههای ویژه پزشکی و علم وصنعت در سراسر کشور میتوانند از کیفیت، کار و دقت عملکرد تجهیزات بهره مند شوند. محصولات ما تجربه موفق دو دهه تولید با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا و همچنین استانداردهای ملی ایران می باشد .که بیش از هزاران نو آوری های چشم گیر محصولات را در بر میگیرد که بر عبارت کیفیت محصولات شرکت ما معنا می بخشد .

همچنین خط مشی برای سیاست شرکت است که شامل درجه بالایی از خدمات آماده ودر حال تولید هستند که به عنوان هدف اصلی خدمات مشتری مدارانه ما میباشد.این امر در مورد تمام محصولات آزمایشگاهی رایمندطب که مجموعه جدید با برند GIFEL که منحصرا در کارخانه ما در ایران به طور یکسان با GFL آلمان تولید میشود. این محصولات عبارتند از شیکرها ، بن ماری شیکردار ، بن ماری جوش وسرلوژی ، انکوباتورها و آون ها و دستگاه های آب مقطر گیری یکبار و دوبار تقطیر.
محصولات رایمند طب آدان
لیست محصولات: شرکت رایمند طب طراح و تولید کننده آون استیل ، انکوباتور ، بن ماری ، شیکر ، سانتریفیوژ ، آب مقطرگیری

اطلاعات تماس
استان محل کسب:
شهر محل کسب:
نشانی کامل محل کسب:
تلفن همراه مدیر عامل: محفوظ
تلفن ثابت محل کسب:

فکس محل کسب:
کد پستی محل کسب:
ایمیل شرکت: raymand.teb@gmail.com
اینستاگرام:
تلگرام:
واتس آپ:
لینکدین:
سایت اینترنتی: http://www.raymandteb.com
توضیحات بیشتر درباره رایمند طب آدان
1398/05/12Skip Navigation Linksصفحه اول > بانک اطلاعات تولید کنندگان ، واردکنندگان و فروشندگان لوازم و مواد آزمایشگاهی > صفحه اختصاصی