Skip Navigation Linksصفحه اول > راهنمای سایت مرجع صنایع غذایی و کشاورزی ایران

مرجع صنایع غذایی و کشاورزی ایران
بازدید کننده ارجمند ضمن قدردانی و استقبال از بازدیدتان مطلبی چند در رابطه باسایت حاضر به اطلاع شما میرسد:

سایت مرجع صنایع غذایی و کشاورزی ایران ، کاربردی ترین سایت در زمینه صنعت غذا میباشد. سعی ما بر این بوده است که در همه زمینه های صنعت غذای کشور اطلاعات لازم در دسترس اعضاوبازدیدکنندگان محترم قرار گیرد. با وجود این ، کمبودها و ضعفهای کار را نفی نمی کنیم. تلاش ما به پشتیبانی همه دست اندرکاران صنعت غذاوکشاورزی کشور واعضای محترم قرین موفقیت بوده است که استقبال قابل توجه و رتبه فعلی سایت گواه آن میباشد .

هدف عمده ، اطلاع رسانی و تسهیل گردش اطلاعات میباشد و شما بازدید کننده محترم در صورتیکه با مبحث صنایع غذایی و کشاورزی به هر نحو مرتبط هستید ، قطعا جایگاهی برای اطلاع رسانی کسب و کار شما در این سایت موجود است..

انتظار دارد در صورتیکه از عدم وجود این جایگاه در سایت مطمئن شدید حتما با سایت تماس حاصل نمایید ( از طریق تماس تلفنی ، پیامک ، فکس ، ایمیل ).

با توجه به تنوع موضوعات شایسته است با دقت ، محل مناسب و مخصوص درج اطلاعات کسب و کار خودتان را در سایت پیدا کنید تا از ثبت اشتباهی اطلاعات در بخشهای دیگر اجتناب گردد که در این صورت اطلاعات ، تایید نشده و حذف میگردد.

اطلاعات ثبت شده کاربران در اکثر بخشهای سایت مطابق ضوابط و با نظر کارشناسان سایت رتبه بندی میگردد و بر همان اساس ، برای نمایش اولویت بندی میشود . ضمنا در بعضی از بخشهای سایت اطلاعات تایید شده پس از چند ماه و حداکثر یکسال بطور خودکار حذف میگردد و در بعضی از بخشها اطلاعات موجود توسط مسئولین سایت به روز رسانی و ویرایش میشود لذا صاحبان اطلاعات لازم است هر چند مدت ، وجود و صحت اطلاعات خود را در بخش مربوطه کنترل و یا ویرایش نمایند.

نظر به اینکه مبنای اکثر اطلاعات سایت داده ها و اظهارات خود صاحبان کسب و کار بوده است ، لذا تاکید مینماید که اطلاعات فوق صرفا جهت دسترسی عموم به صاحبان کسب و کار و شرکتها و اشخاص میباشد و وجود این اطلاعات در سایت دلیل بر تایید شرکتها و اشخاص توسط این سایت نمی باشد و لازم است کاربران محترم در ارتباطات و احیانا معاملات و قراردادها ، برسی و تحقیقات کافی به عمل آورند.

اطلاعات ثبت شده بدون نقص برای نمایش در سایت ظرف 72 ساعت تایید میگردد و ثبت کنندگان اطلاعات میتوانند مراحل تایید و نمایش آن را پیگیری کنند و در صورت لزوم اطلاعات خود را تصحیح و یا کامل نمایند.در صورت بروز مشکل با بخش پشتیبانی سایت تماس حاصل کنند.البته درصورت ناقص بودن اطلاعات ، تایید آن جهت نمایش مقدور نخواهدبود.
مسئولین سایت از نقطه نظرات و انتقادات و پیشنهادات شما در هر زمینه استقبال می نمایند.
مجموعه Foodkeys

تاریخ آخرین بروزرسانی: 1399/08/10

آدرس دفتر سایت: استان البرز ، کرج ، میدان مادر ، ساختمان 431
تلفن: 02632774346
فکس: 02632774306
تلفن همراه: 09124631193
ایمیل: foodkeys[@]gmail.com