ثبت اخبار شرکت شما
برپایی بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی در شیرازبرپایی بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی در شیراز
تاریخ: 1398/01/26
شماره: 23057
بازدید: 45

پانزدهمین نمایشگاه بین اللملی کشاورزی، در شیراز برگزار می‌شود.

برپایی بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی در شیراز به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: پانزدهمین نمایشگاه بین اللملی کشاورزی، ماشین آلات، نهاده‌ها و آبیاری به عنوان بزرگترین نمایشگاه کشاورزی کشور از سه‌ شنبه ۲۷ فروردین ماه در شیراز برپا می‌شود.

محمد مهدی قاسمی با بیان این که در کشور سالیانه در ۵ شهر تهران، مشهد، تبریز، اصفهان و شیراز نمایشگاه کشاورزی برگزار می‌شود افزود: این نمایشگاه با توجه به مساحت و تعداد شرکت کنندگان بزرگترین نمایشگاه محسوب می‌شود.

وی گفت: در این نمایشگاه ۱۷۵ شرکت ایرانی و خارجی حضور دارند که به جز حضور مستقیم شرکت DLG از کشور آلمان، نمایندگان شرکت‌ های خارجی از کشور‌های آسیایی و اروپایی هستند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس افزود: ۲۰ هزار مترمربع فضا به این نمایشگاه اختصاص داده شده که شامل ۱۷ هزار متر مربع فضای مسقف و ۳ هزار متر مربع فضای باز نمایشگاهی است.

قاسمی گفت: کارشناسان این سازمان در روز‌های برپایی نمایشگاه حضور فعال دارند و در دو غرفه در سالن‌ های ملاصدرا و حافظ به بازدیدگان کنندگان مشاوره علمی، فنی و تخصصی ارائه می‌دهند.

وی افزود: ۴ کارگاه آموزشی با عنوان‌های اهمیت خاک و منابع آبی در شرایط کنونی، عوامل تعیین کننده شرکت در بازار غیررسمی آب و تمایل به پرداخت آب‌های زیرزمینی، مقایسه روش‌های ارزیابی آبیاری و تحلیل خاک و عملکرد آن در تنش‌ های محیطی توسط استادان و مدرسان آلمانی برای محققان، کارشناسان، بهره برداران پیشرو و دیگر علاقه‌ مندان به رشته‌ های مربوطه با همکاری اتاق بازرگانی شیراز تشکیل می‌شود.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی، ماشین‌آلات، نهاده‌ها و آبیاری بعدازظهر سه شنبه ۲۷ فروردین در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین المللی فارس آغاز به کار می‌کند و تا روز جمعه ۳۰ فروردین از ساعت ۱۵ تا ۲۱ پذیرای بازدید کنندگان است.
منبع خبر: خبرگزاری صدا وسیما
بانک اطلاعات پخش کنندگان ، عمده فروشان و بنکداران محصولات غذایی
تبلیغ در سایت تبلیغ در سایت